Tworzenie i drukowanie naklejek samoprzylepnych

Wielkoformatowe reklamy (banery czy plakaty firmowe) są niezbędne przy promocji firmy, która, aby zyskać rozgłos musi zagościć w świadomości obecnych, a także potencjalnych klientów. W kampaniach marketingowych ogromną rolę odgrywają również naklejki oraz etykiety samoprzylepne z nadrukiem. Wspomniane artykuły produkowane przez studio reklamy można umieszczać na przeróżnych powierzchniach – nie tylko na witrynach sklepowych czy ścianach mieszkania, biura ale również na prywatnych przedmiotach.

Czy warto inwestować w naklejki samoprzylepne?

Zlokalizowane w Poznaniu studio reklamy to miejsce, w którym można nie tylko wydrukować wielonakładowe dokumenty, ale również skorzystać z oferty studia graficznego, które pomoże każdej firmie przy kreowaniu materiałów promocyjnych. Tworzone przez firmę naklejki samoprzylepne z nadrukiem charakteryzują się wieloma zaletami. Po pierwsze są to jedne z najtańszych materiałów reklamowych, dzięki czemu z naszej oferty mogą skorzystać nie tylko duże korporacje, ale również małe przedsiębiorstwa czy rodzinne firmy lub lokalne ugrupowania.

Popularne materiały promocyjne

Etykiety oraz naklejki samoprzylepne to niezwykle popularne materiały promocyjne, które spotkamy nie tylko na imprezach eventowych, ale również na wszelkiego rodzaju wydarzeniach, np. koncertach czy zebraniach. Służą równie do oznakowania towaru znakiem firmowy, zabezpieczeniu lub plombowaniu. Korzystając z usług naszego poznańskiego studia reklamy klienci mają gwarancję zrealizowania zamówienia wielko- lub niskonakładowego przeznaczonego do różnych zastosowań, ponieważ podczas pracy korzystamy nie tylko z druku UV, ale również z druku offsetowego oraz cyfrowego.

Studio reklamy z Poznania, co oferujemy?

W przypadku etykiet samoprzylepnych klient ma możliwość wyboru spośród folii metalizowanych, matowych połyskujących lub bezbarwnych czy kolorowych, jak również fluoroscencyjnych czy odblaskowych. Gwarantujemy również pełną dowolność w grafice oraz kształcie, który może znaleźć się na naklejce – może być to nadruk spersonalizowany, jak również przedstawiający wybraną grafikę czy slogan promocyjny. Wykonujemy nie tylko etykiety samoprzylepne z nadrukiem, ale również zajmujemy się projektowaniem i tworzeniem tablic czy szyldów reklamowych, jak również kasetonów. Dzięki szerokiej ofercie mamy pewność, że z naszych działań będą zadowoleni nie tylko klienci prywatni, ale również przedsiębiorcy.

No Comments

Post A Comment