Banery reklamowe

Masz pomysł na ciekawą grafikę, która zwróci uwagę i zachęci odbiorców do zapoznania się z Twoją ofertą? Reklamą wizualną cieszącą się ogromną popularnością są banery, które mogą przyjmować bardzo duże rozmiary, a jednocześnie być niezwykle trwałe, co jest szczególnie istotne w przypadku grafik zewnętrznych narażonych na różnorodne warunku atmosferyczne.

Przyciągające wzrok banery reklamowe

Banery są bardzo ciekawą i funkcjonalną reklamą, za ich pomocą można przekazać mnóstwo interesujących informacji np. o zbliżającej się promocji, ofercie czy też punkcie/punktach sprzedaży. Nasza firma Żak Studio oferuje dopasowane do Twoich potrzeb banery reklamowe, które wykonujemy z siatki masch lub materiałów pełnych laminowany(standardowy) powlekany lub blockout (nie przepuszcza światła) które są lekkie i niezwykle wytrzymałe, dzięki czemu sprawdzi się nawet w trudniejszych warunków pogodowych.

Banery reklamowe od Żak Studio

Chcemy zapewnić Ci jak najlepszy baner reklamowy, dlatego też stosujemy druk solwentowy, który jest odporny na działanie różnorodnych czynników zewnętrznych np. deszczu czy też promieni UV dzięki zastosowania laminatu UV. Dzięki temu rozwiązaniu wykonane grafiki, będą się perfekcyjnie prezentowały przez długi czas i zachęcały klientów do zapoznania się z Twoją ofertą. Oczywiście gwarantujemy również nienaganne odwzorowanie kolorów i detali.

Co więcej, możemy nałożyć laminat UV, który zabezpiecza przed blaknięciem koloru, co sprawia, że jeszcze dłużej będziesz mógł zachwycać odbiorców świetnie wyglądającą grafiką.

Daj się zobaczyć z Żak Studio

Dobrze przemyślany komunikat, odpowiednio rozplanowana grafika i piękne, żywe kolory – takie są banery reklamowe, dzięki który Twoja firma ulepszy identyfikację wizualną wśród obecnych i nowych klientów. To od Ciebie zależy co umieścisz na reklamie my gwarantujemy najwyższej jakości wydruk, któremu niestraszna żadna pogoda!

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z całą ofertą Żak Studio! A w przypadku pytań odnośnie do naszych wydruków, z przyjemnością odpowiemy i podzielimy się przydatnymi wskazówkami oraz podpowiedziami, tak aby Twój baner reklamowy był perfekcyjny.