Oklejanie witryn

Oklejanie witryn szklanych

W dzisiejszych czasach ogromne znacznie w kreowaniu i jednocześnie promowaniu marki ma identyfikacja wizualna. Jako agencja reklamowa nie tylko zajmujemy się projektowaniem nieszablonowych grafik, które wyróżnią Twoją firmę na tle konkurencji, ale również które przyciągną wzrok potencjalnych klientów. Produkujemy papiery firmowe, ulotki oraz wizytówki, a także wykonujemy oklejanie witryn szklanych w sklepach czy w biurach.

Oklejanie witryn

Jako agencja reklamowa nie tylko specjalizujemy się w oklejaniu witryn, ale również ścian i szyb szklanych w różnorodnych przestrzeniach, m.in. salonach kosmetycznych, biurach, sklepach czy warsztatach mechanicznych. Szklane witryny mogą zostać oklejone w formie reklamowej czy w formie subtelnego dodatku do wystroju wnętrza. Co więcej, tworzone przez nas projekty gwarantują zabezpieczenie komfortu pracy.

Jakie projekty wykonujemy

Naszym klientom oferujemy wydruki wielkoformatowe na folii monomerycznej lub polimerowej, na folii One Way Vision OWV (dziurkowana), ale również grafikę wycinaną z folii jednokolorowych. Oferujemy grafiki wycinane z folii dekoracyjnej, tzw. folii mrożonej, w odcieniach srebra i złota. Nasze działanie jest kompleksowe, ponieważ obejmuje wszystkie elementy usługi od przygotowania projektu graficznego, po wydruk lub wycięcie grafiki, a następnie montaż. Szeroka gama dostępnych rodzajów materiałów, a także technik ich wklejania pozwoli uzyskać niepowtarzalny efekt, obok którego nikt nie przejdzie obojętnie.

Po co oklejać witryny sklepowe?

Co skłania nas do odwiedzenia danego butiku lub marketu? Często jest to promocja, nowa kolekcja lub jakaś informacja, którą zobaczymy na witrynie. Reklama tego typu ma zachęcać odbiorcę do wejścia, przekonywać o tym, że dany produkt lub usługa są interesujące i korzystne, ale również przypominać oraz informować.

Oklejanie witryn sklepowych oferowane przez nasze studio to kompleksowa usługa, która pozwoli Ci na zwiększenie wizualnej identyfikacji. Wykonujemy różnorodne projekty, dzięki którym wyróżnisz swój sklep, biuro czy też firmę. Na grafice mogą znaleźć się istotne informacje dotyczące Twojej działalności, oczywiście może być ona również dostosowana do danego motywu przewodniego np. różnorodnych świąt.

Nasza agencja reklamowa Żak Studio mieści się w Poznaniu, wykonuje wklejanie witryn sklepowych dla różnych branż, dobieramy wszelkie parametry – w tym uwzględniamy pole widzenia, kolorystykę, oświetlenie, ruch (czy można przeczytać reklamę poruszając się), a także preferencje docelowego odbiorcy.

Zalety oklejonych witryn

Graficzne wykończenie okien lub innych szklanych przestrzeni sklepu, biura czy punktu sprzedaży, nie tylko przyciągnie spojrzenia przechodniów i pozwoli nam na zbudowanie pozytywnego wizerunku firmy. Dodatkową zaletą wspomnianego rozwiązania jest ochrona wnętrza budynku przez nadmiernym światłem słonecznym, a także wzrokiem niepowołanych osób. Widoczne z daleka naklejki wielkoformatowe nie tylko przyciągają wzrok, ale również umożliwiają proste odczytanie najważniejszych informacji, m.in. oferty firmy, a także danych adresowych i kontaktowych.

 

Sprawdź, jakie usługi możemy Ci jeszcze zaproponować!