Etykiety/plomby samoprzylepne

Etykiety/plomby samoprzylepne

Dotarcie do szerokiej grupy odbiorców wymaga zaangażowania i odpowiednio dopasowanej do tego reklamy. Jeśli szukasz ciekawych i atrakcyjnych wizualnie materiałów, które umocnią identyfikację Twoje firmy bądź zaprezentują informacje techniczne, to oryginalne etykiety samoprzylepne wykonywane przez naszą poznańską firmę będą dla Ciebie idealnym wyborem.

 

Doskonałe etykiety dopasowane do Twojej firmy

 

Zabawne, profesjonalne, techniczne, promocyjne, z logo, na produkty a może przedstawiające wizje firmy? Masz dowolny wybór względem kształtu i grafiku, który ma znaleźć się na tym materiale reklamowym. Dodatkowo etykiety samoprzylepne są bardzo korzystne cenowo, dzięki czemu mogą sobie na nie pozwolić nawet małe, rodzinne firmy bądź te, które dopiero zaczynają swoją działalność.

 

Etykiety i plomby samoprzylepne mogą prezentować różne informacje w tym techniczne np. dotyczące użytkowania sprzętów czy też obchodzenia się z paczką. Tego typu materiały oczywiście mogą pełnić również funkcje reklamowe np. w formie podziękowania za zamówienie w sklepie internetowym, które możesz przykleić na paczkę. Sprawdzą się w przypadku opisu słoiczków, świeczek, kremów i innych produktów.

 

Co więcej, dzięki nim możesz również wyrażać w ciekawy wizualnie sposób element promocyjny w Twoim sklepie np. 1+1 gratis czy też 15% taniej. Wykonujemy również małe plomby gwarancyjne oraz zabezpieczające.

 

Oczywiście wybór należy do Ciebie, a my z przyjemnością pomożemy i podpowiemy w razie wątpliwości!

 

Etykiety samoprzylepne z Żak Studio

 

Naszym celem jest oferowanie usług skrojonych na miarę każdej firmy, dlatego też stawiamy na różnorodność, nie boimy się wyzwań i ciągle udoskonalamy swoje umiejętności, aby móc dostarczać Klientom materiały reklamowe najwyższej jakości.

 

Etykiety samoprzylepne dostępne są na papierze oraz folii metalizowanej (złoconej lub srebrnej), wykonujemy również warianty w kolorze z wybranym przez Ciebie nadrukiem. Dodatkowo mogą być fluorescencyjne oraz odblaskowe. W przypadku wykończenia masz do wyboru 3 warianty — matowy, połysk oraz bezbarwny.

 

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszych usług! Realizujemy zarówno wielkonakładowe, jak i niskonakładowe zamówienia.