Naklejki reklamowe

Promowanie własnej marki to wieloetapowy często bardzo długi proces, w którego skład wchodzą liczne elementy wizualne, ale nie muszą to być tylko wielkie banery. Składową tej promocji są także często niewielkie, a jednak mające ogromną moc naklejki reklamowe, które możesz umieszczać na dowolnych powierzchniach – witrynach sklepowych, regałach, ścianach, kubkach, katalogach, zeszytach i gdzie tylko zechcesz!

 

Zalety naklejek reklamowych

 

Często możemy mieć ograniczony budżet przeznaczony na promocję, w takim wypadku tworzone przez nas naklejki reklamowe są strzałem w dziesiątkę. Materiały tego typu są korzystne cenowo, a my możemy wykonać ich dowolną liczbę – zamówienie w setkach, tysiącach, czy też dziesiątkach tysięcy nie stanowi dla nas problemu, a dodatkowo lubimy wyznania i z chęcią podejmujemy się ambitnych projektów. Tego typu materiały są świetne zarówno dla dużych korporacji, jak i niewielkich firm czy też instytucji publicznych np. domów kultury.

 

Nasze naklejki reklamowe wykonujemy na folii różnego rodzaju (z mocnym klejem, z klejem usuwalnym, metalizowane, fluorescencyjne oraz odblaskowe) i o dowolnym wybranym przez Klienta kolorze, w tym mamy możliwość wydruku w bieli. W przypadku laminatu do wyboru masz mat lub połysk.

 

Oczywiście folia metaliczna może być wycięte w dowolny, wybrany przez Ciebie sposób — okrągłe, prostokątne, wielokątne czy też niestandardowe kształty.

 

Gdzie wykorzystać naklejki reklamowe?

 

Tak jak wspomnieliśmy materiały tego typu, będą świetnym wyborem dla różnorodnych przedsiębiorstw i instytucji. Niemniej jednak najchętniej i najczęściej wykorzystywane są podczas rozmaitych targów, spotkań biznesowych, wydarzeń kulturalnych, koncertów czy też imprez. Ciekawa naklejka reklamowa z logo firmy, sloganem, grafiką czy też innym motywem będzie interesującym gratisem dla zainteresowanych Twoją działalnością osób.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam wykonać projekt wykrojony (w foli) na miarę Twoich potrzeb i wymagań! Z przyjemnością pomożemy i podpowiemy – pracujemy na wysokiej jakości sprzętach oraz wykorzystujemy druk cyfrowy, offsetowy czy też UV. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z oferty Żak Studio!