Szyldy i tablice

Reklama towarzyszy nam od setek lat począwszy od starożytności i zachwalania produktów oraz usług “drogą pantoflową” poprzez drukowanie informacji w gazetach, aż po nowoczesne formy w postaci m.in. szyldów i tablic reklamowych, których wykonanie oferuje nasza firma Żak Studio. Pozwól, aby Cię rozpoznawano, postaw na wydruk, który ma tę moc!

 

Reklama, która przyciąga – szyldy

 

Szyldy tworzą jeden z najważniejszych elementów identyfikacji wizualnej Twojej firmy. Niemniej jednak każda marka jest inna, a my chcemy dopasować nasze usługi do Ciebie, dlatego też oferujemy wykonanie szyldów z takich materiałów jak:

plexi w różnych kolorach , lustra złote, srebrne (do szyldu z plexi przezroczystej dla lepszego efektu można zastosować folie mrożona),
płyty PCW,
płyty dibond, które mogą imitować szczotkowane aluminium, złoto bądź srebro, idealne rozwiązanie, jeśli zależy Ci na komunikowaniu wysokiego profesjonalizmu np. w kancelarii prawnej.

 

Wykorzystujemy różnorodne metody grawerowania, mając na uwadze wizualne wyróżnienie znajdującego się na reklamie tekstu. Na szyldach mogą znajdować się proste grafiki oraz litery o różnej czcionce. Co więcej, wykonywane przez nas elementy tego typu mogą mieć różne kształty, dzięki możliwości wycinania laserem oraz frezowania wykorzystywanych materiałów. Grafika na tablicach reklamowych czy szyldach reklamowych wykonywana jest metoda druku UV bezpośrednia na materiale lub wyklejona z folii.

 

Tablice, które zapewnią Ci widoczność

 

Świetnie sprawdzą się w wielu miejscach, w naszej firmie Żak Studio wykonujemy tablice reklamowe na stelażach, indywidualnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Na stelaż nakręcana jest stworzona przez nas tablica z dibonadu z garfiką reklamową.

 

Tego typu materiały promujące firmę poza płytami z dibonadu wykonujemy także z płyt PCW oklejanych folią. Przy czym warto mieć na uwadze, że płyty dibond są odporne na różnorodne warunki atmosferyczne i nie ulegają odkształceniom, można je montować na konstrukcjach płaskich zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Istnieje również możliwość oświetlenie tablicy na stelażu lampami, co sprawi, że klienci lub odbiorcy na pewno zobaczą Twoją reklamę. Dodatkowo wykorzystujemy folie zabezpieczające przed działaniem promieni UV, a także folie odblaskowe. Montaż szyldów tablic reklamowych odbywa się za pomocą dystansów lub klejone czy przykręcane są do podłoża.

 

Daj się zobaczyć z Żak Studio!

 

Szyldy i tablice reklamowe dopasujemy do Twoich potrzeb, a także do archetypu firmy – osobowości, na którą składa się Twoja marka, a tym samym sposobu komunikacji z odbiorcami. Masz do nas pytania? Porozmawiajmy! Z przyjemnością przedstawimy Ci nasz plan działania oraz oryginalne pomysły, które pozwolą Twoje firmie zmienić oblicze!