Studio graficzne w Poznaniu

Projektujemy grafikę – od zawsze!

Czy nie chcesz, by logo Twojej firmy wyglądało zarazem profesjonalnie i oryginalnie? Czy nie zależy Ci, by grafiki identyfikujące Twoją markę kojarzyły się klientom jak najlepiej? Czy nie byłoby dobrze, gdyby projektowane dla Twojego przedsiębiorstwa kalendarze i teczki wyróżniały się już z daleka? My wiemy, czego chcesz od swojej graficznej reklamy – i możemy Ci to dać!

Logo, broszury i naklejki

Projektowanie graficzne jest szansą na zainteresowanie klientów i na natychmiastowe zbudowanie z nimi więzi. Stworzone materiały promocyjne: broszury, kalendarze, plakaty, naklejki czy szyldy mają natychmiast przyciągać wzrok i zaciekawiać. By osiągnąć takie efekty, konieczne jest takie projektowanie reklamy, które podkreśli wszystkie zalety marki i sprawi, że konsumenci nie zrezygnują, póki nie dowiedzą się o niej wszystkiego.

Niezależnie od tego, czy nasze zadanie to projektowanie logo, broszury czy kalendarza, zawsze stawiamy na wzbudzenie zainteresowania. Ciekawość to ogromna siła w marketingu – a my wiemy, jak ją wykorzystać!

Nasza oferta

Wykonujemy projekty reklam graficznych oraz elementów identyfikujących markę, takich jak:

  • logo,
  • ulotki,
  • broszury,
  • kalendarze,
  • teczki,
  • szyldy,
  • plakaty,
  • materiały promocyjne.

Z naszego wsparcia warto skorzystać zarówno na początku działalności firmy, gdy dopiero tworzysz jej spójny wizerunek reklamowy, jak również na późniejszych etapach. Atrakcyjne materiały promocyjne pozwolą zaprezentować przedsiębiorstwo od jak najlepszej strony na targach i konferencjach, a wzbudzające zainteresowanie ulotki czy broszury zachęcą klientów do zapoznania się z Twoją ofertą.

Oprawa dla programów edukacyjnych

Jeśli szukasz specjalistów, którzy stworzą dla Ciebie szatę graficzną dla programów edukacyjnych – zarówno dla tych kierowanych do dzieci, jak i dla tych przeznaczonych dla osób dorosłych – to z poznańskim Żak Studio nie mogłeś trafić lepiej! Realizujemy barwne, przejrzyste i atrakcyjne oprawy, które nie tylko zapadają w pamięć, ale i samym wyglądem zachęcają do nauki. Pracujemy zarówno z programami tworzonymi dla platform internetowych, jak i z tymi, które wykorzystują tradycyjne nośniki danych.