Nasze realizacje

Kilka wybranych ostatnich realizacji

Zaufało nam już wielu klientów, dlatego na stronie z dumą prezentujemy nasze realizacje w zakresie oklejania pojazdów, tworzenia reklam zewnętrznych, projektowania gadżetów promocyjnych, i innych ciekawych sposobów na promowanie firmy. Gadżety wykonane przez nasze studio reklamy, takie jak magnesy, przypinki i naklejki szczególnie wpadają w oko. Zapraszamy do zapoznania się z naszą galerią, w której znajdziecie przykłady wykonanych przez nas projektów, a być może zainspirujecie się i zechcecie powierzyć reklamę swojego przedsiębiorstwa w ręce doświadczonych profesjonalistów.

Wykonaliśmy wiele materiałów reklamowych w zróżnicowanej kolorystyce i stylach: wykorzystując zdjęcia, logotypy, hasła marketingowe. Wiele naszych realizacji powstało na bardzo dużych powierzchniach, na przykład stworzyliśmy projekty oklein promocyjnych na samoloty i reklamy na szerokości całego budynku, więc jak widać żadne wyzwanie nie jest nam straszne.


Oklejenia witryn

W naszych realizacjach znajdziesz również oklejone witryny sklepowe, szyby i ścianki w salonach kosmetycznych, jak również przestrzeniach biurowych. Oklejone szkło nie tylko przyczyni się do zwiększenia komfortu pracy, ale również sprawdzi się w formie prostego dodatku do wystroju wnętrza. Tworzymy grafiki drukowane na folii pełnej lub One Way Vision –OWV(dziurkowana) jak również grafiki wycinane z folii jedno kolorowej i z tzw. foli mrożonych możliwe jest wykończenie w kolorze srebrnym lub złotym.

Oklejenia aut

Zajmujemy się profesjonalną realizacją elementów reklamowych z folii polimerowej i wylewanej. Oklejamy nie tylko samochody osobowe, ale również pojazdy specjalistyczne, maszyny budowlane, a nawet samoloty. Montaż może zostać przeprowadzony w naszym warsztacie, jak i u klienta – w pełni dostosowujemy się do indywidualnych preferencji. Pojazdy mogą zostać oklejone całe, częściowo, jak i niezwykle subtelnie, np. wyłącznie z wykorzystaniem znaku firmowego.

Szyldy reklamowe, tablice reklamowe

Zarówno szyldy, jak i tablice reklamowe wykonujemy wyłącznie na indywidualne zlecenie klienta, który może wybierać spośród kilku materiałów wykończenia, np. dibond biały, czarny, szczotkowane alumninium plexi bezbarwnego białego lub czarnego jak również z PCV. Na wspomnianych materiałach możliwe jest wykonanie nadruku odpornego na nadmierne promieniowanie UV. Zobacz, jakie grafiki reklamowe w takiej formie udało nam się zamontować!

Kasetony reklamowe

Jedną z najpopularniejszych form reklamy świetlnej są właśnie kasetony, które mogą zostać wyprodukowane z frezowaną grafiką z wykorzystaniem dibondu, dzięki czemu świecić będą się tylko elementy wyfrezowane. Równie ciekawą opcją jest profil aluminiowy, który może zostać pomalowany w kolorystyce RAL, natomiast lico zostanie stworzone z mlecznej plexi – w takim przypadku uzyskamy kolorową powierzchnię świetlną.

Pozostałe realizacje

Nie tylko zajmujemy się profesjonalnym oklejaniem samochodów i witryn, ale również realizujemy grafikę przestrzenną oraz litery wykonane ze styroduru i plexi. Wszystkie nasze projekty mogą zostać wykończone nadrukiem z metodą UV.