Etykiety samoprzylepne, naklejki z nadrukiem

Naklejki i etykiety

Oczywiście, wielkoformatowe reklamy zewnętrzne, takie jak banery czy plakaty firmowe są niezbędne w promocji marki i sprawieniu, by zaistniała ona w świadomości obecnych i potencjalnych klientów. Warto mieć jednak świadomość tego, że we wszelkiego rodzaju kampaniach marketingowych dużą rolę odgrywają również naklejki reklamowe i etykiety samoprzylepne, które można umieszczać na najróżniejszych powierzchniach – zarówno na ścianach i witrynach sklepowych, jak również na prywatnych przedmiotach.

 

Tworzone przez naszą poznańską firmę naklejki z nadrukiem na zamówienie mają wiele zalet. Przede wszystkim, są to jedne z najtańszych materiałów reklamowych, dlatego z powodzeniem mogą z nich korzystać nie tylko duże korporacje i międzynarodowe przedsiębiorstwa, ale również małe, rodzinne firmy, a nawet stowarzyszenia kulturalne i społeczne oraz ugrupowania.

 

Naklejki z nadrukiem i etykiety samoprzylepne są bardzo popularnymi materiałami promocyjnymi, z którymi można spotkać się między innymi na imprezach eventowych i reklamowych, na spotkaniach biznesowych i informacyjnych, oraz wszelkiego rodzaju wydarzeniach, jak na przykład koncerty, zebrania czy manifestacje.

 

Szeroka oferta naklejek reklamowych i etykiet samoprzylepnych

 

Zależy nam na tym, by z usług naszej firmy usatysfakcjonowani byli wszyscy klienci, zarówno prywatni, jak i firmowi. Dlatego oferujemy duży wybór folii, wśród których każdy znajdzie materiał odpowiadający jego wymaganiom i oczekiwaniom. Oferujemy etykiety samoprzylepne w folii:
– standard (matowa, połysk, bezbarwna),
– z mocnym klejem,
– z klejem usuwalnym,
– metalizowane,
– fluoroscencyjne,
– odblaskowe.

 

Oferujemy także pełną dowolność w kształcie i grafice, jak ma się znaleźć na naklejce. Etykiety samoprzylepne mogą przedstawiać nadruk firmowy, logo, element promocyjny, slogan, wybraną grafikę czy nadruk spersonalizowany. W zależności od Państwa potrzeb wykonamy projekt oraz wybierzemy najbardziej odpowiedni materiał. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu oraz dostępowi do nowoczesnych metod jesteśmy w stanie wykonać naklejki reklamowe i etykiety o dowolnym kształcie – okrągłe, prostokątne, wielokątne oraz w formacie.

 

Podczas naszej pracy korzystamy z druku cyfrowego, offsetowego czy UV, dzięki czemu możemy wykonywać naklejki z nadrukiem na zamówienie wielko- lub niskonakładowe do różnych zastosowań.