Kasetony reklamowe

Poszukujesz prostej, a zarazem profesjonalnej i przyciągającej wzrok klientów formy reklamy? Żak Studio z Poznania produkuje kasetony reklamowe, które są uznawane za popularną formę reklamy i oznakowania firmy. Podświetlana reklama zewnętrzna najczęściej montowana jest na elewacji budynku - może przyjmować dowolne kształty, dzięki czemu każdy klient wybierze model odpowiadający jego indywidualnym oczekiwaniom i preferencjom. Kasetony umożliwiają szybkie przekazanie najważniejszych informacji, które są kluczowe do pozyskania klienta. Hasło zlokalizowane na reklamie zewnętrznej powinno przyciągać wzrok klienta na dłużej - nie tylko musi być wyraźnie, ale również widoczne bez względu na porę dnia. Oczywiście nie wolno zapomnieć o trwałości wspomnianego elementu, który jest narażony na niekorzystny wpływ warunków atmosferycznych.

Dlaczego kasetony to skuteczny sposób reklamy?

Reklamy zewnętrzne są idealnym wyborem promocji nie tylko sklepu stacjonarnego, punktu obsługi klienta, ale również przedsiębiorstwa. Na kasetonie można zawrzeć różnorodne informacje – nazwę działalności, adres oraz ofertę, dzięki czemu możliwe jest przekazanie klientom istotnych wiadomości. Decydując się na współpracę z Żak Studio z Poznania wybierasz kasetony, które zachwycają idealnym odwzorowaniem szczegółów oraz żywymi kolorami, dzięki czemu nawet ich wielomiesięczna ekspozycja na niekorzystne warunki atmosferyczne nie wpłynie na estetyczny wygląd.

Podświetlenie LED w kasetonach reklamowych

Ciekawym rozwiązaniem jest skorzystanie z możliwości podświetlenia kasetonu diodami LED, dzięki czemu będzie go widać z daleka, a również porą wieczorną i nocną. Technologia LED nie tylko jest rozwiązaniem energooszczędnym. Umożliwia także dokładne rozmieszczenie lampek pod wybranymi elementami kasetonu, dzięki czemu reklama będzie podświetlona zgodnie z projektem. Do zaoferowania mamy zarówno wersje jednostronne, jak i dwustronne tego typu reklam zewnętrznych. Mogą być one więc montowane także prostopadle w stosunku do budynku.

Jak wygląda proces produkcji kasetonów w Żak Studio w Poznaniu?

Przyciągające wzrok kasetony reklamowe są produkowane z plexi, płyt dibonda także z profili aluminowych. W procesie wykorzystywane są metody frezowania, a także wycinania. Proste grafiki można wyciąć z folii do podświetleń według projektu. Stosowany jest również druk solwentowy, który zabezpieczony laminatemUV zwiększa odporność reklamy na działanie czynników zewnętrznych, np. nadmiernego promieniowania UV.

Sprawdź, jakie inne usługi znajdziesz w naszej ofercie!