Druk cyfrowy

Od projektu do wykonania.

Twój nowy reklamowy baner, naklejka, plakat, flaga czy plandeka mogą powstać u nas! W naszym poznańskim studiu tworzymy promocyjne materiały, wykorzystując w tym celu druk cyfrowy wielkoformatowy. Technika ta pozwala nam przygotować dla Ciebie trwałe nadruki w ekspresowym tempie! I to w dowolnym kolorze – także białym!

Od naklejek po karty dostępu i stojaki reklamowe

Stosując cyfrowy druk wielkoformatowy (UV i solwentowy) możemy wykonać nadruk na praktycznie dowolnym tworzywie. Pracujemy z takimi materiałami jak:

sztywne płyty typu plexi, PCV, metalowe czy dibond

folie samoprzylepne, adhezyjne, polimerowe czy wylewane

papier, na przykład koperty, wizytówki, ulotki, zaproszenia

dowolne elementy z plastiku, także te o nieregularnych kształtach

Druk wielkoformatowy UV i solwentowy

Oferujemy możliwość wykonania nadruków metodą UV oraz solwentową.

Cyfrowy druk UV

To nadruk twardy i bardzo odporny na działanie czynników atmosferycznych. Cechy te sprawiają, że nie trzeba go dodatkowo zabezpieczać laminatem! Proces przygotowania materiałów promocyjnych tą metodą cyfrową dodatkowo przyspiesza fakt, że zaraz po zakończeniu pokrywania powierzchni nadruk jest suchy, przez co natychmiast można przystąpić do dalszej obróbki.

Kolejną ważną zaletą jest możliwość drukowania w kolorze białym. Nie tylko gwarantuje to idealne odwzorowanie kolorów (gdy bieli używamy jako pierwszą warstwę, podstawę dla wydruku), ale także pozwala na tworzenie, na przykład, białych napisów na materiale w dowolnym kolorze. Nie każda agencja reklamowa może zaoferować Ci taką usługę!

Cyfrowy druk solwentowy

Stosowany jest przede wszystkim na foliach: samoprzylepnych, adhezyjnych, wylewanych (przeznaczonych do oklejania samochodów o skomplikowanych kształtach), odblaskowych czy polimerowych. By zabezpieczyć go przed działaniem czynników zewnętrznych – wilgoci i promieni UV – możemy dodatkowo pokryć go laminatem, dzięki któremu głębia koloru utrzyma się znacznie dłużej. Wykonamy każdy projekt! Nie wierzysz? Przekonaj się sam – zadzwoń, a przedstawimy Ci ofertę!