Oklejanie pojazdów

Reklama na samochodzie? Zleć to nam!

Jeśli szukasz studia, które zaprojektuje i zrealizuje reklamowe oklejanie pojazdów lub witryny, to właśnie trafiłeś na specjalistów! Żak Studio to poznańska firma, która jest w stanie stworzyć dowolny typ promocyjnych naklejek na auta, szyby czy sklepowe witryny. Wykonamy wszystko: od prostych form graficznych takich jak litery czy kształty geometryczne, po pełno kolorowe modele idealnie przylegające do aut o nawet najbardziej skomplikowanych kształtach

Oklejanie aut

Wykorzystujemy materiały doskonałej jakości, pochodzące prosto od takich marek jak Avery, Oracal czy 3M. Dzięki temu uzyskujemy projekty wytrzymałe i odporne zarówno na promienie UV, jak i na porysowania czy zerwanie. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób możemy Ci zaoferować produkt, który będzie zdobił Twój pojazd i reklamował Twoją firmę przez wiele lat!

Przy oklejaniu pojazdów wykorzystujemy zarówno nadruki pełno kolorowe na folii wylewanej (przeznaczonej do precyzyjnej aplikacji na autach o skomplikowanych kształtach) jak i nadruki na folii One Way Vision. Oklejanie witryn, szyb i innych powierzchni szklanych folią tego rodzaju pozwala stworzyć efekt lustra weneckiego – witryna jest z jednej strony przejrzysta, a z jej drugiej strony natomiast wyraźnie widać Twoją reklamę. Rozwiązanie takie sprawdza się doskonale przy naklejaniu nadruków na tylnych szybach pojazdów służbowych: reklama jest świetnie widoczna, a jednocześnie pozwala zachować pasażerom prywatność.

Jakie projekty wykonujemy

W zależności od potrzeb Twojej marki i reklamy, jaką chcesz stworzyć, możemy przygotować praktycznie dowolny nadruk. Wykorzystujemy zdjęcia produktów, dzięki czemu pojazd lub witryna prezentują Twoją faktyczną ofertę – i to w doskonałej jakości, ze świetnym odtworzeniem kolorów i wyraźnymi konturami. Oklejamy auta także z użyciem nadruków 3D.

Dodatkowa ochrona

Nasze naklejki to nie tylko atrakcyjna reklama Twojej firmy! To także doskonała ochrona dla pojazdu i jego lakieru przed działaniem promieni UV czy porysowaniem. Nadruki wykonywane przez nadwarciańskie Żak Studio mogą zostać pokryte ochronnymi laminatami – dzięki którym będą reprezentować Twoją markę znacznie dłużej!