Oklejanie pojazdów

Reklama na samochodzie? Zleć to nam!

Jeśli szukasz studia, które zaprojektuje i zrealizuje reklamowe oklejanie pojazdów, to właśnie trafiłeś na specjalistów! Żak Studio to poznańska firma, która jest w stanie stworzyć dowolny typ promocyjnych naklejek na auta. Wykonamy wszystko: od prostych form graficznych takich jak litery czy kształty geometryczne, po pełno kolorowe modele idealnie przylegające do aut o nawet najbardziej skomplikowanych kształtach

Oklejanie aut

Wykorzystujemy materiały doskonałej jakości, pochodzące prosto od takich marek jak Avery, Oracal czy 3M. Dzięki temu uzyskujemy projekty wytrzymałe i odporne zarówno na promienie UV, jak i na porysowania czy zerwanie. To bardzo ważne, ponieważ w ten sposób możemy Ci zaoferować produkt, który będzie zdobił Twój pojazd i reklamował Twoją firmę przez wiele lat!

Przy oklejaniu pojazdów wykorzystujemy zarówno nadruki pełno kolorowe na folii wylewanej (przeznaczonej do precyzyjnej aplikacji na autach o skomplikowanych kształtach) jak i nadruki na folii One Way Vision. Oklejanie szyb folią tego rodzaju pozwala stworzyć efekt lustra weneckiego – witryna jest z jednej strony przejrzysta, a z jej drugiej strony natomiast wyraźnie widać Twoją reklamę. Rozwiązanie takie sprawdza się doskonale przy naklejaniu nadruków na tylnych szybach pojazdów służbowych: reklama jest świetnie widoczna, a jednocześnie pozwala zachować pasażerom prywatność.

Jakie projekty wykonujemy

W zależności od potrzeb Twojej marki i reklamy, jaką chcesz stworzyć, możemy przygotować praktycznie dowolny nadruk. Wykorzystujemy zdjęcia produktów, dzięki czemu pojazd prezentuje Twoją faktyczną ofertę – i to w doskonałej jakości, ze świetnym odtworzeniem kolorów i wyraźnymi konturami. Oklejamy auta także z użyciem nadruków 3D.

Dodatkowa ochrona

Nasze naklejki to nie tylko atrakcyjna reklama Twojej firmy! To także doskonała ochrona dla pojazdu i jego lakieru przed działaniem promieni UV czy porysowaniem. Nadruki wykonywane przez nadwarciańskie Żak Studio mogą zostać pokryte ochronnymi laminatami – dzięki którym będą reprezentować Twoją markę znacznie dłużej!

Identyfikacja wizualna kluczem do sukcesu

Wiesz, że aż 65% całej ludzkiej populacji to wzrokowcy? Kierujemy się naszymi oczami: obiekty, reklamy, kolory, obrazy czy też krajobrazy, jeśli są dla nas interesujące, to wywołują zaciekawienie. Chcesz zdobyć nowych Klientów? Postaw na dobrą identyfikację wizualną – zacznij od pokazania światu swojej marki. Oklejanie samochodów to świetny sposób na reklamę, który pozwoli Ci wzmocnić rozpoznawalność u klientów oraz zaciekawić potencjalnych odbiorców.

Nasza firma Żak Studio wykonuje profesjonale oklejanie aut m.in. w Poznaniu. Wykonany dla Ciebie oryginalną grafikę, dzięki której Twoja firma zapadnie w pamięci. Oczywiście do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby móc zaoferować Ci reklamę dopasowaną do Twoich potrzeb. Okleimy różnorodne samochody – zarówno pojazdy osobowe, ciężarowe, dostawcze, wszelkie pojazdy specjalne i maszyny budowlane. Chcesz zobaczyć, jak działamy? Sprawdź nasze realizacje! Zapraszamy do współpracy – a jeśli masz jakieś pytania odnośnie do naszej oferty to z przyjemnością na nie odpowiemy.