Szyldy reklamowe dla małych przedsiębiorstw: jak przyciągnąć uwagę klientów?

Zachęcenie klientów do zapoznania się z usługami bądź produktami oferowanymi przez Twoją firmę, może opierać się o różne sposoby. Ciekawą opcją dla małych przedsiębiorców, są szyldy reklamowe, które pozwalają się wyróżnić w przestrzeni miejskiej. Interesujące kształty i przykuwające wzrok grafiki na pewno zaciekawią potencjalnych klientów, a także wpłyną na zwiększenie rozpoznawalności Twojej marki.

Czym jest szyld reklamowy?

Jest to niezwykle popularna reklama zewnętrza, która może mieć rozmaite kształty i kolorystykę, a także być dostosowana do komunikacji marki z klientami oraz Twojej wizji. Najczęściej są one montowane na płasko na elewacji np. nad wejściem do sklepu. Oczywiście mogą być również umieszczane w innych miejscach. Dla zwrócenia większej uwagi popularne jest także podświetlanie, co jest ciekawą opcją szczególnie po zmroku oraz w przypadku trudniejszych warunków atmosferycznych np. mgły.

Na co zawrócić uwagę wybierając szyld reklamowy?

Jeśli prowadzisz małe przedsiębiorstwo, to tak forma reklamy jest świetną opcją. Niemniej jednak pamiętaj, że powinna być ona spójna z tym, jak komunikujesz się z klientami, a jednocześnie oryginalna. Najczęściej na szyldach umieszcza się nazwę firmy, logo i slogan, aczkolwiek nie jest to reguła. Ważne, aby cała grafika była spójna i nie odbiegała także od wystroju np. sklepu. Przykładowo, jeśli stawiasz na elegancki, minimalistyczny wystrój, to Twój szyld nie powinien był wykonany w kilkudziesięciu jaskrawych kolorach, kompletnie niespójnych z tym, jak prezentujesz swoją markę. Oczywiście liczą się również wymiary, kształt i materiał.

Nowoczesne szyldy reklamowe dla małych przedsiębiorstw

Dobrze wykonane będą wizytówką Twojej firmy, skutecznie przyciągną uwagę i pozwolą się wyróżnić w jak najlepszy sposób. Jeśli szukasz firmy, która wykonana dla Ciebie ciekawy i nowoczesny szyld reklamowy, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszego poznańskiego studia! Wykonaliśmy wiele ciekawych projektów dla różnych branż — Twojej marce również pomożemy zabłysnąć w przestrzeni miejskiej.

No Comments

Post A Comment