Oklejanie witryn szklanych — jak przyciągnąć klientów?

Wydawać by się mogło, że niektóre formy reklamy “przejadły się” konsumentom i nie są dla nich interesujące. Niemniej jednak dobrze wykonane na pewno zwrócą uwagę w rzecz jasna pozytywnym aspekcie. Sytuacja ta ma miejsce m.in. w przypadku oklejania witryn — interesujące grafiki, które w ciekawy sposób wyróżniają się na tle innych, często podobnych do siebie elementów, na pewno przyciągną uwagę klientów i zachęcą do zapoznania się z ofertą.

Interesujące witryny szklane

Wystawienie w witrynie klasycznej informacji o promocji może nie być najlepszym wyborem, ponieważ przechodnie bardzo często widzą tego typu komunikaty. Jeśli zależy Ci na poinformowaniu o przecenach, to warto zrobić to w bardziej kreatywny sposób, oczywiście nie musisz rezygnować z charakterystycznej czerwieni, niemniej jednak warto postawić na nieco bardziej interesującą grafikę, spójną z elementami wizualnymi charakterystycznymi dla Twojej marki.

Oczywiście oklejanie witryn szklanych to nie tylko informowanie o promocjach, to także prezentowanie swoich usług, nowych kolekcji, akcje świąteczne i wiele innych – to Ty wybierasz!

Jakie są zalety oklejania szklanych witryn?

Jest to element reklamy — budowania wizerunku, działa również jako informacja — dobrze wykonana i przejrzyście rozpisana np. w przypadku promocji 2+2 czy też innych, będzie jasnym sygnałem dla klienta, a co za tym idzie, jeśli go zainteresuje, to istnieje duże prawdopodobieństwo, że z niej skorzysta. Witryny szklane mogą być oklejane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz.

Dostępne są różne rodzaje folie, dzięki czemu można je bez problemu dopasować zarówno do wymagań względem projektu, jak i warunków pogodowych. Co więcej, w zależności od Twoich preferencji może ona pokrywać całe szyby bądź tylko ich część.

Nasze poznańskie studio reklamowe realizuje także kompleksowe oklejanie szklanych witryn. Zajmiemy się projektem i wykonaniem z uwzględnieniem wszelkich Twoich potrzeb, w tym wykonamy grafikę spójną z identyfikacją wizualną Twojej marki. Jednocześnie zapraszamy do zapoznania się ze wszystkimi usługami Żak Studio!

No Comments

Post A Comment