Oklejanie pojazdów

Oklejanie aut

Oklejanie samochodu to bardzo popularna forma reklamy, potrafi przyciągnąć uwagę przechodniów i innych użytkowników drogi dzięki niepowtarzalnemu wyglądowi auta. Nasze prace wykonujemy kompleksowo od projektu do produktu końcowego. Wszystko dokładnie zaplanowane, wykonane starannie i skrupulatnie. Naszym zadaniem jest stworzenie indywidualnego, rzucającego się w oczy projektu a później przeniesienie go na odpowiedni pojazd tak aby był efektowny i spełniał swoją role reklamy firmy.

Oklejanie aut - Dzięki zdobytemu, wieloletniemu doświadczeniu potrafimy to idealnie uczynić a nasi klienci są bardzo zadowoleni z wyniku końcowego i z miłą chęcią powracają z następnymi pojazdami do oklejenia. Zaufanie i zadowolenie klientów to jeden z naszych największych atutów. Oklejanie aut bez wiedzy, umiejętności i doświadczeniu nie jest łatwe a dopasowanie odpowiednich materiałów jest bardzo ważne  dlatego używamy najwyższej jakości materiałów firm: ORACAL, AVERY,3M:

- do wyklejenia prostych form graficznych: liter, znaków, logo firmy

- do nadruków pełno kolorowych na folii wylewanej służącej do oklejania skomplikowanych powierzchni samochodu

- do nadruków na folii One Way Vision służącej do oklejania powierzchni szklanych

Nadruk na folii daje możliwość stworzenia projektu graficznego o nieszablonowej formie z wykorzystaniem zdjęć produktów, szkiców, rysunków form 3D co uatrakcyjnia reklamę firmy a zastosowanie laminatu lub lakieru UV daje imponujący efekt i chroni wydruk przed warunkami atmosferycznymi. Nasze usługi to najwyższa jakość.

Oprócz tworzeniem reklam na pojazdach zajmujemy  się zmiana kolorów aut albo jego elementów na wybrany przez klienta wzór lub kolor. Zabezpieczmy lakier samochodu za pośrednictwem folii ochronnej o różnej przeźroczystości i grubości taka forma oklejenia pojazdu zabezpiecza go przed działaniem czynników zewnętrznych a Ty będziesz mógł cieszyć się swoim autem nie przejmując się zarysowaniami. Zleć nam to zadanie a my sprawimy, że Twój samochód będzie widoczny z daleka.

zaufali nam:Partnerzy ZakStudio Poznań