Reklama wizualna

Szyldy, kasetony

Reklama wizualna to ważny element promocji twojej firmy. Opiera się na przekazie informacji, oferty w prosty zaskakujący a zarazem czytelny dla odbiorców sposób. Reklama obcuje bez pośrednio z odbiorcą dlatego udany projekt i bardzo dobra jakość wykonania przyciąga klientów. Wszak każdy z nas jest wzrokowcem. Widząc coś po raz pierwszy możemy się zniechęcić, lub wręcz przeciwnie - dobra reklama wizualna może zachęcić nas do wybrania właśnie tej marki lub tego produktu. Ważne jest aby reklama była widoczna charakterystyczna i interesująca żeby odbiorca zdecydował się na usługi, produkty danej firmy. W naszej ofercie znajdują się:

OKLEJANIE SZYB

Prosta forma reklamy a zarazem bardzo skuteczna i bardzo popularna. Istnieje możliwość oklejenia witryn sklepowych, gabinetów, biur w rożnych formach:

- wydruk solwentowy na folii one way vision zabezpieczony lakierem UV przepuszcza światło do wnętrza pomieszczenia (folia z dziurkami)

- wydruk na folii białej lub bezbarwnej za laminowany laminatem UV

- folia szronowa efekt piaskowanego , matowego szkła folia nie ogranicza światła zewnętrznego a zarazem nie widać co dzieje się w środku. Możliwość   oklejenia całej powierzchni lub wycięcia prostego wzoru zgodnie z życzeniem klienta. wycięta grafika z folii o różnych kolorach i różnej trwałości.

BANERY REKLAMOWE

Banery z pełnego materiału jak i siatki masch z nadrukiem solwentowym. Idealne do promowania marki i przyciągania klientów.

TABLICE REKLAMOWE

Wykonane z pcw, plexi, dibondu, blach oklejone folią z zadrukiem zabezpieczonym lamintem UV(przedłuża żywotność kolorów). Tablice można wykonać z folii odblaskowej.

SZYLDY

Wykonane z plexi, szkła, bibondu, pcw wszystko uzależnione od wielkości i miejsca montażu. Szyldy mogą być grawerowane, oklejane folią dającej efekt piaskowane szkła, literami, prostymi grafikami a to wszystko można podświetlić diodami led co daje imponujący efekt końcowy.

KASETONY

Reklama na kasetonie widoczna zarówno w dzień jak i w nocy dzięki zastosowaniu podświetlenie w technologii LED. Wykonane z plexi, dibondu, czy aluminium z zadrukiem solwentowym na folii bezbarwnej albo z folii kasetonowej do prostych form graficznych.

 

Z Żak Studio Poznań warto współpracować - Zapraszamy!

   

zaufali nam:Partnerzy ZakStudio Poznań