Projektowanie

Projektowanie Logo dla firm

Chcesz rozwijać swoją firmę a nie masz pomysłu MY Z CHĘCIĄ POMOŻEMY.

Dzięki doświadczeniu, świeżości i niekonwencjonalności staramy się zaskakiwać swoich klientów naszymi pomysłami. Nasze projekty reklamowe odnoszą zamierzone skutki w promocji firmy i zarazem idealnie trafiają w gust i zamysł klienta. Projektowanie graficzne to dla nas wieka pasja i zaangażowanie dlatego każdy klient jest traktowany indywidualnie. Nasi klienci chętnie powracają i stawiają Nam następne zadania projektowe z których wychodzą bardzo udane materiały reklamowo-promocyjne:

- broszury, katalogi, ulotki, elementy identyfikacji firmy, plakaty, teczki, kalendarze, logo firmy, naklejki na ścianę.

- przygotujemy również oprawę graficzną programów edukacyjnych dla dzieci i dorosłych z wykorzystaniem platform internetowych  jaki i tradycyjnych nośników danych.

- zaprojektujemy reklamy zewnętrzna, wizerunek aut firmowy, wszystkie potrzebne materiały do promocji firmy.

Nasze projekty możemy zrealizować a klientowi dostarczyć gotowy produkt tak aby  zapewnić kompleksową usługę od początku do końca. Powiedz nam czego potrzebujesz a my zrealizujemy to najlepiej jak potrafimy. Każdy projekt traktujemy indywidualnie, wykonujemy go z największą starannością. Każdy z nich jest oryginalny i niepowtarzalny.

 

 

zaufali nam:Partnerzy ZakStudio Poznań