O nas

Jesteśmy profesjonalną firmą reklamową, działamy w branży od lat. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wykonać każde powierzone nam zadanie. Jesteśmy mistrzami w branży reklamy wizualnej - wiemy jak przyciągnąć wzrok i sprawić, że to właśnie Twoje auto i Twój szyld wyróżni się z tłumu. Pracę zaczynamy od projektu, dobieranego indywidualnie do potrzeb każdego klienta. Następnie każdy projekt jest skrupulatnie realizowany. Nasze projekty obejmują wszelkie formy reklamy – logo, papiery firmowe, a nawet oprawy graficzne kursów edukacyjnych językowych.


Wiemy jak ważna jest reklama wizualna. Każdy z nas jest wzrokowcem i to właśnie pierwsze wrażenie sprawia, że zapamiętujemy daną firmę. Każdy, kto chce być widoczny będzie zadowolony z naszych usług.


Na rynku działamy od dawna, wiemy jak powinna wyglądać reklama idealna. Samochody, które oklejamy stają się widoczne z daleka, przyciągają wzrok i zwracają na siebie uwagę. Zapewniają doskonałą reklamę Twojej marki. Zaprojektowane przez nas banery, szyldy, ulotki czy kalendarze zapadają w pamięć, są oryginalne i niepowtarzalne.


Stworzymy Twoją wizytówkę. Okleimy samochód, zrobimy profesjonalny baner reklamowy, zaprojektujemy oryginalny szyld. Wszystko to po to, aby właśnie Twoja firma stała się rozpoznawalną marką, nie tylko w Poznaniu.

 

 

zaufali nam:Partnerzy ZakStudio Poznań